| Fabrikant Onderdeelnummer | P2353UBTP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 146680 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 3CHP 200V 250A MS-013 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2353UBTP.pdf |
| Onderdeel nummer | P2353UBTP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 270V |
| Spanning - uit toestand | 200V |
| Voltage - On State | 8V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 250A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 80A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 3 |
| Capaciteit | 50pF, 75pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 6-SMD, Gull Wing |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2353UBTP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2353UBTP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2353UBTP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2353UBTP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V56ZA05P, V07P60P, V07P95P, V14MLA0603H, V10E60P, V10E75P, V10P95P, V07E35P, V14E95P, V460LA7P TB0720H-13-F, TB2300H-13, TB1800H-13, TB1300H-13, TB0900L-13-F, TB0720L-13-F, TB2600L-13-F, TB2300L-13-F, TB3100L-13-F, TB2600M-13-F.
Kopen Littelfuse Inc. P2353UBTP bij ons, bespaar tijd en geld.