| Fabrikant Onderdeelnummer | P2600EC |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 149480 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 220V 400A SURGE TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2600EC.pdf |
| Onderdeel nummer | P2600EC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 300V |
| Spanning - uit toestand | 220V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 80pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2600EC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2600EC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2600EC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2600EC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals P1104UCMCLRP, P1304UCMCLRP, P1504UCMCLRP, P1804UCMCLRP, P2304UCMCLRP, P2604UCMCLRP, P3104UCMCLRP, P3504UCMCLRP, A1220UA4LTP, P0084UALTP P0902SBLRP, P3502SBLRP, P3100SCMCLRP, P1500SCMCLRP, P0720SCMCLRP, P2300SCMCLRP, P2600SCMCLRP, P1800SCMCLRP, P0640SCMCLRP, P3500SCMCLRP.
Kopen Littelfuse Inc. P2600EC bij ons, bespaar tijd en geld.