| Fabrikant Onderdeelnummer | P2604UBTP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 134450 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 4CH 220/440V 250A MS013 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2604UBTP.pdf |
| Onderdeel nummer | P2604UBTP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 300V, 600V |
| Spanning - uit toestand | 220V, 440V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 250A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 80A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 4 |
| Capaciteit | 50pF, 85pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 6-SMD, Gull Wing |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2604UBTP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2604UBTP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2604UBTP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2604UBTP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V1000LT80AP, V660LA100BPX2855, V680LA100BPX2855, V680LC100BPX2855, V680LT100BPX2855, V680LU100BPX2855, V680LS100BPX2855, V1000LA160BPX2855, V1000LC160BPX2855, V680LA100BPX1347 P2600ECLAP, P2600ECLRP1, P2600ECLRP2, P2600ECL, P3100Q12BLRP, P1500SCLRP, P1300SCLRP, P3100Q22CLRP, SMP80MC-160, TB0640H-13.
Kopen Littelfuse Inc. P2604UBTP bij ons, bespaar tijd en geld.