| Fabrikant Onderdeelnummer | P2702AARP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 95790 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 2CH 120/240V 150A TO220 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2702AARP.pdf |
| Onderdeel nummer | P2702AARP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 160V, 320V |
| Spanning - uit toestand | 120V, 240V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 45A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 2 |
| Capaciteit | 25pF, 45pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 No Tab |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2702AARP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2702AARP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2702AARP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2702AARP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V130LA5, V130LC10A, V130LC2, V130LC20A, V130LC20B, V130LC5, V130LS1, V130LS10A, V130LS2, V130LS20A TB1500M-13, TB1100M-13, SMP80MC-270, P3100S1ALRP, TB0720L-13, P3100EBLAP, P3100EBLRP1, P3100EBLRP2, P3100EBL, TB3100H-13.
Kopen Littelfuse Inc. P2702AARP bij ons, bespaar tijd en geld.