| Fabrikant Onderdeelnummer | P2706UALTP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 187990 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC SYM 4CHP 230V 150A MS013 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2706UALTP.pdf |
| Onderdeel nummer | P2706UALTP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 300V |
| Spanning - uit toestand | 230V |
| Voltage - On State | 8V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 45A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 6 |
| Capaciteit | 25pF, 35pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 6-SMD, Gull Wing |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2706UALTP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2706UALTP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2706UALTP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2706UALTP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V680LC100BP, V680LC100BPX10, V680LT100BPX10, V680LU100BPX10, V680LU100BP, V680LT100BP, V680LS100BPX10, V680LS100BP, TMOV20RP550ML2T7, TMOV20RP460ML3T7 SMTPA220, SMP30-240, SMP30-62, TISP4310T3BJR-S, SMTPA100, TB1100H-13-F, SMP50-100, SMP50-220, TISP5115H3BJR-S, SMP100MC-200.
Kopen Littelfuse Inc. P2706UALTP bij ons, bespaar tijd en geld.