| Fabrikant Onderdeelnummer | P3100EBAP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 119880 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR BI 275V 250A TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P3100EBAP.pdf |
| Onderdeel nummer | P3100EBAP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 350V |
| Spanning - uit toestand | 275V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 250A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 80A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 45pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P3100EBAP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P3100EBAP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P3100EBAP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P3100EBAP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V300LS2, V300LS20A, V300LS4, V300LT2, V300LT20A, V300LT20C, V300LT4, V300LU4, V30MLA0603WA, V30MLA0603WH TB1300H-13-F, TB3100H-13-F, TB0900H-13-F, TB3100M-13, P2300EBL, SMP75-8, SMP2300SCMC, SMP0900SCMC, SMP0720SCMC, SMP2600SCMC.
Kopen Littelfuse Inc. P3100EBAP bij ons, bespaar tijd en geld.