| Fabrikant Onderdeelnummer | P3203ACMCL |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 96060 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC SYM 3CHP 270V 400A TO220 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P3203ACMCL.pdf |
| Onderdeel nummer | P3203ACMCL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 350V |
| Spanning - uit toestand | 270V |
| Voltage - On State | 8V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 3 |
| Capaciteit | 30pF, 40pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 No Tab |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P3203ACMCL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P3203ACMCL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P3203ACMCL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P3203ACMCL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals P1200SCMCLRP, P3502SCLRP, P4802SCLRP, P7002SCLRP, P2600ECMCLRP1, P2600ECMCLRP2, P3100ECMCLRP1, P3100ECMCLRP2, A0609CB2LRP, A0609CA2LRP P2600SBLRP, P2300SBLRP, TISP61089ADR-S, P1100SDLRP, P1300SDLRP, P1500SDLRP, TISP7038L1DR-S, P1500EAL, P2600EBLRP1, P2600EBL.
Kopen Littelfuse Inc. P3203ACMCL bij ons, bespaar tijd en geld.