| Fabrikant Onderdeelnummer | P3500EARP2 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 153910 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR BI 320V 150A TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P3500EARP2.pdf |
| Onderdeel nummer | P3500EARP2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 400V |
| Spanning - uit toestand | 320V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 45A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 35pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P3500EARP2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P3500EARP2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P3500EARP2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P3500EARP2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V150LA20C, V150LA5, V150LC10A, V150LC10C, V150LC2, V150LC20A, V150LC20B, V150LC5, V150LS10A, V150LS2 P0080S1ALRP, P0720EBL, TISP61521DR-S, P2000SALRP, P3500SBLRP, P1300SBLRP, P1500SBLRP, P2100SBLRP, P0900SBLRP, P1800SBLRP.
Kopen Littelfuse Inc. P3500EARP2 bij ons, bespaar tijd en geld.