| Fabrikant Onderdeelnummer | P3500EC |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 157780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 320V 400A SURGE TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P3500EC.pdf |
| Onderdeel nummer | P3500EC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 400V |
| Spanning - uit toestand | 320V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 65pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P3500EC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P3500EC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P3500EC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P3500EC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals TVB140RSC-L, TVB190RSC-L, TVB270RSC-L, TVB300RSC-L, TVB360RSC-L, TVB400RSC-L, TVB140MSC-L, TVB170MSC-L, TVB190MSC-L, TVB220MSC-L T10A120, TPA270RL, T10A062, T10A080E, T10A220B, T10A220E, T10A240, T10A270, T10A270B, T10A270E.
Kopen Littelfuse Inc. P3500EC bij ons, bespaar tijd en geld.