| Fabrikant Onderdeelnummer | P3500SC |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 138880 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR BI 320V 400A DO-214AA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P3500SC.pdf |
| Onderdeel nummer | P3500SC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 400V |
| Spanning - uit toestand | 320V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 65pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P3500SC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P3500SC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P3500SC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P3500SC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V18AUMLA2220A, V25S750PX1347, TMOV25SP115E, TMOV25SP130M, TMOV25SP130E, V120RA8X2749, TMOV25SP140M, TMOV25SP140E, TMOV25SP150E, TMOV25SP175E TISP4030H1BJR-S, TISP4040H1BJR-S, SMTPA180, SMTPA240, TISP4070M3BJR-S, TISP4300M3BJR-S, TISP4C350H3BJR-S, TPA270, SMP100LC-140, TB0640L-13-F.
Kopen Littelfuse Inc. P3500SC bij ons, bespaar tijd en geld.