| Fabrikant Onderdeelnummer | P5103UBTP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 198360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC SYM 3CHP 420V 250A MS013 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P5103UBTP.pdf |
| Onderdeel nummer | P5103UBTP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 600V |
| Spanning - uit toestand | 420V |
| Voltage - On State | 8V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 250A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 80A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 3 |
| Capaciteit | 40pF, 60pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 6-SMD, Gull Wing |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P5103UBTP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P5103UBTP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P5103UBTP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P5103UBTP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals ROV05H751K-2, ROV05H751K-S, ROV05H751K-S-2, ROV05H820K, ROV05H820K-2, ROV05H820K-S-2, ROV07-101K, ROV07-101K-2, ROV07-101K-S-2, ROV07-121K T10B120, T10B140, TISP4070J1BJR-S, TISP4080J3BJR-S, TISP4095J3BJR-S, TISP4180J1BJR-S, TISP4219J1BJR-S, TISP4250J1BJR-S, TISP4290J1BJR-S, TISP4395J3BJR-S.
Kopen Littelfuse Inc. P5103UBTP bij ons, bespaar tijd en geld.