| Fabrikant Onderdeelnummer | P6002ACLRP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 162940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 2CHP 550V 400A TO220 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P6002ACLRP.pdf |
| Onderdeel nummer | P6002ACLRP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 350V, 700V |
| Spanning - uit toestand | 275V, 550V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 2 |
| Capaciteit | 45pF, 80pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 No Tab |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P6002ACLRP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P6002ACLRP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P6002ACLRP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P6002ACLRP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V27ZT2P, V320LC10P, V320LT10P, V33ZC2P, V33ZT2P, V39ZC3P, V39ZS3P, V39ZT3P, V47ZC3P, V47ZS3P SMP100LC-230, SMP100LC-270, TB1100L-13-F, SMP100LC-25, SMP100MC-140, TB0900M-13-F, TB1800L-13, TB1500L-13-F, TB3100L-13, SMP80MC-320.
Kopen Littelfuse Inc. P6002ACLRP bij ons, bespaar tijd en geld.