| Fabrikant Onderdeelnummer | PL10101T |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 11830 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | INDUCTOR PLANAR SPYGLASS PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL10101T.pdf |
| Onderdeel nummer | PL10101T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Planar |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 650nH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 54A |
| Huidig - Verzadiging | 53A |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 0.48 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.780" L x 0.770" W (19.81mm x 19.56mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.290" (7.37mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL10101T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL10101T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL10101T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL10101T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals FE2X10-3-3NL, TX8111NL, PE-53911NLT, FE2X07-3-3NL, T8006NL, FE2X47-4-2NL, PA4040.002NL, PA4040.003NL, PA4040.004NL, PA4040.001NL CTX99-15460, CTX01-15875TR-R, CTX01-17420-R, CTX01-17428-R, CTX01-18498-R, CTX210653-2-R, CTX99-18226-R, HKQ04022N2B-T, HKQ04022N4B-T, 1AB139380011.
Kopen PulseR PL10101T bij ons, bespaar tijd en geld.