| Fabrikant Onderdeelnummer | PL10110 |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 153580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | INDUCTOR PLANAR 2T 1.3 U PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL10110.pdf |
| Onderdeel nummer | PL10110 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Planar |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 1.3µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 25A |
| Huidig - Verzadiging | 26A |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 0.98 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.780" L x 0.770" W (19.81mm x 19.56mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.290" (7.37mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL10110 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL10110, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL10110, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL10110, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals BX8266LNL, BX8267LNL, BX8213LNL, B2013NL, BX8213NL, BX8267LANL, BX8213LNLT, BX8213NLT, BX8267LANLT, BX8191NL LQP03TQ3N6B02D, LQG15HS4N3C02D, MLG1005S3N9STD25, CI100505-6N8J, LQG15HS22NH02D, LQG15HSR22H02D, LQP03TQ0N8B02D, ATFC-0402HQ-1N5B-T, MLG1005S2N0CT000, LQG15HS1N0C02D.
Kopen PulseR PL10110 bij ons, bespaar tijd en geld.