| Fabrikant Onderdeelnummer | PL10117 |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 130380 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | INDUCTOR PLANAR 3T 3.5 PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL10117.pdf |
| Onderdeel nummer | PL10117 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Planar |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 3.5µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 12A |
| Huidig - Verzadiging | 13A |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.43 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.780" L x 0.770" W (19.81mm x 19.56mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.290" (7.37mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL10117 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL10117, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL10117, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL10117, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PA4416NL, PL8200NL, PL8208NLT, PL8200T, PA2744NL, P0420NL, PE-53914NL, PA2752NL, PE-53911NL, PE-53910NLT LQP03TQ1N3B02D, LQG15HS39NH02D, MLK1005SR22JTD25, HKQ0603S0N9C-T, LQG15HZ6N8H02D, AIMC-0603-12NJ-T, LQG15HS1N5C02D, MLG1005SR10JTD25, MLG1005S2N7CT000, MLK1005S1N8STD25.
Kopen PulseR PL10117 bij ons, bespaar tijd en geld.