| Fabrikant Onderdeelnummer | PL133-67OI-R |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| product categorie | Klok / Timing - Klokbuffers, stuurprogramma's |
| beschikbare kwaliteit | 36320 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC CLK BUFFER 1:6 150MHZ 16TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL133-67OI-R.pdf |
| Onderdeel nummer | PL133-67OI-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Aantal circuits | 1 |
| Ratio - Input: Output | 1:6 |
| Differentieel - Ingang: uitgang | No/No |
| Invoer | LVCMOS |
| uitgang | LVCMOS |
| Frequentie - Max | 150MHz |
| Voltage - Levering | 2.25 V ~ 3.63 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL133-67OI-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL133-67OI-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL133-67OI-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL133-67OI-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microchip Technology alle reeksen Klok / Timing - Klokbuffers, stuurprogramma's componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microchip Technology en Klok / Timing - Klokbuffers, stuurprogramma's van ons. Zoals 25LC040AT-M/SN, 24AA1026T-I/ST, 24AA1026-I/ST, 24FC1026-I/ST, 24LC1026-I/ST, SST25VF064C-80-4I-Q2AE-T, 11AA020T-I/CS16K, 11AA160T-I/CS16K, 24AA16T-I/CS16K, 24AA512T-I/CS17K 74FCT3807ASOGI, NB3H83905CMNG, PI6C4931502-04LIE, 49FCT3805DPYGI, 74FCT3807DPYGI, PI6C4931504-04LIE, 621SCMGI, PI6C48535-11BLIE, PI6C49S1506FAIE, MC10EL11DG.
Kopen Microchip Technology PL133-67OI-R bij ons, bespaar tijd en geld.