| Fabrikant Onderdeelnummer | PL602-23SC-R |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| product categorie | Clock / Timing - Klokgeneratoren, PLL's, Frequentie Synthesizers |
| beschikbare kwaliteit | 66720 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC CLK BUFFER 200MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL602-23SC-R.pdf |
| Onderdeel nummer | PL602-23SC-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| PLL | Yes |
| Invoer | Crystal |
| uitgang | LVCMOS |
| Aantal circuits | 1 |
| Ratio - Input: Output | 1:1 |
| Differentieel - Ingang: uitgang | No/Yes |
| Frequentie - Max | 200MHz |
| Divider / Multiplier | No/No |
| Voltage - Levering | 2.25 V ~ 3.63 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL602-23SC-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL602-23SC-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL602-23SC-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL602-23SC-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microchip Technology alle reeksen Clock / Timing - Klokgeneratoren, PLL's, Frequentie Synthesizers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microchip Technology en Clock / Timing - Klokgeneratoren, PLL's, Frequentie Synthesizers van ons. Zoals ATF1508ASVL-20JC84, ATF1508ASVL-20JI84, ATF1508ASVL-20QC100, ATF750C-10JC, ATF750C-10JI, ATF750C-10PC, ATF750C-10PI, ATF750C-10SC, ATF750C-10SI, ATF750C-15JI 7152M-11LF, 181M-52LF, 181M-52LFT, 7152M-01LFT, CY26121KZXI-21T, MB88151APNF-G-200-JNEFE1, MB88151APNF-G-200-JNERE1, MB88152APNF-G-100-JNEFE1, MB88152APNF-G-100-JNERE1, MB88152APNF-G-101-JNEFE1.
Kopen Microchip Technology PL602-23SC-R bij ons, bespaar tijd en geld.