| Fabrikant Onderdeelnummer | PL8403T |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 140220 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | INDUCTOR COUPLED POGO50 T& PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL8403T.pdf |
| Onderdeel nummer | PL8403T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 880nH |
| Tolerantie | - |
| Huidige score | 23.8A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 3 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.910" L x 0.700" W (23.11mm x 17.78mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.510" (12.95mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL8403T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL8403T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL8403T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL8403T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals P0502NL, P0429NL, PE-1206CCMC222STS, PE-1812ACC110STS, PE-1812ACC220STS, PE-1812ACC101STS, PE-65855NLT, P0421NLT, PA2743NL, PA2749NL AISC-0402-8N2G-T, AISC-0402-10NG-T, AISC-0402HP-10NJ-T, AISC-0402HP-3N3J-T, AISC-0402HP-3N9J-T, AISC-0402HP-6N8J-T, LBR2518T101KV, LBR2518T100KV, CB2012T100KRV, AISC-0603-R0068J-T.
Kopen PulseR PL8403T bij ons, bespaar tijd en geld.