| Fabrikant Onderdeelnummer | PL8704T |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 168600 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IDCTR CPLD 7.6UH T&R PO PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL8704T.pdf |
| Onderdeel nummer | PL8704T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Toroidal |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 10.1µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 5.7A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 20.99 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.725" L x 0.575" W (18.42mm x 14.61mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.380" (9.65mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL8704T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL8704T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL8704T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL8704T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals KHZ-023-6625FF, LFB050124, MTA11922, MTA11922NL, MTA11923, MTA11923NL, MTA12351, MTA12351T, MTA12461, MTC4363 AISC-0805-R56J-T, AISC-0805-R68J-T, AISC-0805F-4R7J-T, AISC-0805F-100J-T, AISC-0805F-470J-T, AISC-0603HP-6N8J-T, BRL2515T1R0M, BRL2515T2R2M, AISC-0603HP-3N9B-T, AISC-0603HP-4N7B-T.
Kopen PulseR PL8704T bij ons, bespaar tijd en geld.