| Fabrikant Onderdeelnummer | PL8917 |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 138930 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 68UH 2.7A SDRI10X6 PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL8917.pdf |
| Onderdeel nummer | PL8917 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 68µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 2.1A |
| Huidig - Verzadiging | 2.1A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 135 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.280" (7.10mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL8917 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL8917, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL8917, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL8917, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PE-0603CD060KTS, PE-0603CD080FTT, PE-0603CD080GTS, PE-0603CD080KTS, PE-0603CD100FTT, PE-0603CD100GTS, PE-0603CD100JTS, PE-0603CD100KTS, PE-0603CD101FTT, PE-0603CD101GTS SRR5028-151Y, MGA06053R3M-10, MGA0605R56M-10, MGA06051R0M-10, MGA06052R2M-10, MGA06054R7M-10, ECS-MPI2520R0-2R2-R, ECS-MPI2520R0-3R3-R, ECS-MPI2520R0-1R0-R, ECS-MPI2520R0-4R7-R.
Kopen PulseR PL8917 bij ons, bespaar tijd en geld.