| Fabrikant Onderdeelnummer | PL9111T |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 135770 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL9111T.pdf |
| Onderdeel nummer | PL9111T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 18µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 3.4A |
| Huidig - Verzadiging | 3.4A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 40 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.248" (6.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL9111T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL9111T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL9111T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL9111T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PE-62896NL, PE-62895NL, FE3X033-10-7NL, PE-96188NL, PE-96187NL, FE3X025-10-7NL, PL8209NLT, PL8209T, PL8210NLT, PL8210T MLF1608DR39KTA00, MLF1608A1R2KTA00, CK16084R7M-T, LK21251R0K-T, LQW18AN3N9C10D, LB3218T4R7M, LB3218T151K, LB3218T471K, LB2016T100K, LB2016T330K.
Kopen PulseR PL9111T bij ons, bespaar tijd en geld.