| Fabrikant Onderdeelnummer | PL9123 |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 114640 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL9123.pdf |
| Onderdeel nummer | PL9123 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 180µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 1.1A |
| Huidig - Verzadiging | 1.1A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 310 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.248" (6.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL9123 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL9123, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL9123, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL9123, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals B2038, B2058, B2059, B2063, B2066, B2067, B2070, B2070T, B2085, B2085NL SRN4018TA-101M, PM1210-3R3J-RC, AISC-0603F-R33J-T, NR3012T470M, LQM21PNR47MGHL, NR4010T100M, NRS6014T2R2NMGG, NRS6014T1R2NMGG, NRS6014T6R8MMGG, B82141A1223K000.
Kopen PulseR PL9123 bij ons, bespaar tijd en geld.