| Fabrikant Onderdeelnummer | PL9218T |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 84350 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 68UH 1.45A SDRI10X PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL9218T.pdf |
| Onderdeel nummer | PL9218T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 68µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 1.45A |
| Huidig - Verzadiging | 1.6A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 202 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.201" (5.10mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL9218T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL9218T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL9218T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL9218T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PL8202T, PL1930, PL1930NL, 23Z104SM, PE-67540, PE-67539, PE-62897, B4001, PE-67539NL, PE-65555NL IM02EV1R5K, IM02EV220J, IM02EV220K, IM02EV221K, IM02EV270K, IM02EV2R2J, IM02EV2R2K, IM02EV2R7H, IM02EV2R7K, IM02EV330K.
Kopen PulseR PL9218T bij ons, bespaar tijd en geld.