| Fabrikant Onderdeelnummer | PL9231T |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 112850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 820UH 0.43A SDRI10 PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL9231T.pdf |
| Onderdeel nummer | PL9231T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 820µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 430mA |
| Huidig - Verzadiging | 450mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.355 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.201" (5.10mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL9231T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL9231T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL9231T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL9231T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PE-0805FT471JTT, PE-0805FT471KTT, PE-1008CD040KTT, PE-1008CD101GTT-H, PE-1008CD101JTT-H, PE-1008CD101KTT-H, PE-1008CD102FTG, PE-1008CD102GTG, PE-1008CD102GTT-H, PE-1008CD102JTG LQW18ANR33J00D, MLZ1608M4R7WT000, LQW18AN2N2D00D, LQW18AN8N2D00D, LQW18AN3N6D00D, LQW18AN7N5D00D, MLZ1608A2R2WT000, MLZ1608N1R0LT000, MLZ1608N2R2LT000, LQW18ANR22J00D.
Kopen PulseR PL9231T bij ons, bespaar tijd en geld.