| Fabrikant Onderdeelnummer | PL9232NLT |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 138290 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 1000UH 0.40A SDRI1 NPB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL9232NLT.pdf |
| Onderdeel nummer | PL9232NLT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 1mH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 400mA |
| Huidig - Verzadiging | 410mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.85 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.201" (5.10mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL9232NLT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL9232NLT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL9232NLT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL9232NLT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PE-62892NL, PE-65854NLT, PH9455.826NL, PH9455.155NL, PH9455.105NL, PH9455.156NL, PH9455.405NL, PH9455.705NL, PE-0805CCMC121STS, PE-0805CCMC181STS LB2518T220M, MLZ2012M6R8HT000, AIMC-0805-R22J-T, LBR2518T2R2M, L0603C2N2SRMST, LB2518T100M, SC43-3R3, PE-1008CD271GTT, PE-0805CD050JTT, ASPI-0309-220M-T4.
Kopen PulseR PL9232NLT bij ons, bespaar tijd en geld.