| Fabrikant Onderdeelnummer | PL9405T |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 196130 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 4.7UH 4.3ADC S PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL9405T.pdf |
| Onderdeel nummer | PL9405T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 4.7µH |
| Tolerantie | ±30% |
| Huidige score | 4.1A |
| Huidig - Verzadiging | 4.1A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 21.2 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.410" L x 0.410" W (10.41mm x 10.41mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.132" (3.35mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL9405T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL9405T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL9405T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL9405T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals NTT435AX, NTT445AF, NTT445AFNL, NTT456AFNL, NTT456AFT, NTT479AA, NTT479ACNL, NTT487AZT, NTT501ADT, NTT501AG PE-0805CD150JTT-A, PE-0805CD220JTT-A, PE-0805CD221GTT-A, PE-0805CD221KTT-A, PE-0805CD240GTT, PE-0805CD240JTT, PE-0805CD240KTT, PE-0805CD241KTT, PE-0805CD270JTT-A, PE-0805CD330GTT-A.
Kopen PulseR PL9405T bij ons, bespaar tijd en geld.