| Fabrikant Onderdeelnummer | PL9409T |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 41850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 10UH 3.0ADC SD PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL9409T.pdf |
| Onderdeel nummer | PL9409T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 10µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 2.7A |
| Huidig - Verzadiging | 2.7A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 42.9 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.410" L x 0.410" W (10.41mm x 10.41mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.132" (3.35mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL9409T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL9409T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL9409T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL9409T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PE-62893NL, PE-96186NL, PE-62897NL, T8008NL, PE-67540NL, PE-96190NL, T8114NLT, AE2002, R0003NLT, T8003NLT SDR0805-331KL, NRS5030T4R7MMGJV, NRS5030T2R2NMGJV, 744762215A, 744760247A, 744762210A, 744762233A, 744760410A, B82422H1473K000, B82422H1223K000.
Kopen PulseR PL9409T bij ons, bespaar tijd en geld.