| Fabrikant Onderdeelnummer | PL9505NL |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 195080 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 6.0 H 1.70ADC PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL9505NL.pdf |
| Onderdeel nummer | PL9505NL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 6µH |
| Tolerantie | ±30% |
| Huidige score | 1.7A |
| Huidig - Verzadiging | 1.7A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 41.9 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.122" (3.10mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL9505NL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL9505NL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL9505NL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL9505NL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals PE-69011NLST, PE-69011QNL, PE-69011QNLT, PE-69301, PE-69301NL, T8008NLS, T8008NLST, T8016, T8016T, T8018 VLF252012MT-1R5N-CA, SLF7055T-1R5N4R0-3PF, SLF7055T-2R2N3R5-3PF, B82462A4104K000, B82462A4103M000, NS10165T6R8NNA, CLF6045T-150M-CA, SCRH127-471, SCRH127-220, SCRH127-470.
Kopen PulseR PL9505NL bij ons, bespaar tijd en geld.