| Fabrikant Onderdeelnummer | PLA191 |
|---|---|
| Fabrikant | IXYS Integrated Circuits Division |
| product categorie | Halfgeleiderrelais |
| beschikbare kwaliteit | 12310 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-400V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PLA191.pdf |
| Onderdeel nummer | PLA191 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Montage type | Through Hole |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Uitgangstype | AC, DC |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Voltage - laden | 0V ~ 400V |
| Belastingsstroom | 250mA |
| Weerstandsweerstand (max) | 8 Ohms |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Pakket / koffer | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 6-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PLA191 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PLA191, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PLA191, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PLA191, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van IXYS Integrated Circuits Division alle reeksen Halfgeleiderrelais componenten. U kunt ook andere delen kopen van IXYS Integrated Circuits Division en Halfgeleiderrelais van ons. Zoals IXDN602SI, IX2113B, IX4427NTR, IX4426NTR, IX4428NTR, IX4426MTR, IX4340N, IX4340NTR, IXDF602D2TR, IXDF602SIATR A2425-10, D1240-10, A2425E, 2980636, CSW2450, 84134010, 8937920000, D2410-B, A2450, G3RV-SR700-D DC24.
Kopen IXYS Integrated Circuits Division PLA191 bij ons, bespaar tijd en geld.