| Fabrikant Onderdeelnummer | PLED13S |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Verlichting bescherming |
| beschikbare kwaliteit | 106130 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED PROTECTOR 13V BI-DIR DO-214 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PLED13S.pdf |
| Onderdeel nummer | PLED13S |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Klemmen | 26V |
| Spanning | 13V |
| Technologie | LED Shunt |
| Aantal circuits | 1 |
| toepassingen | LED Protection |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Apparaatpakket leverancier | DO-214AA |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PLED13S |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PLED13S, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PLED13S, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PLED13S, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Verlichting bescherming componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Verlichting bescherming van ons. Zoals T10C080B, T10C080BF, T10C080E, T10C110B, T10C110BF, T10C110E, T10C140B, T10C140BF, T10C140E, T10C140EF LSP1300BJR-S, BSP3-208/240-LC, LBP01-0803SC5, LSP0600BJR-S, HBL1025T1G, PLED6N, LSP0900AJR-S, PLED150S, PLED380S, SSP3-480.
Kopen Littelfuse Inc. PLED13S bij ons, bespaar tijd en geld.