| Fabrikant Onderdeelnummer | PM0805G-R22J |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 170350 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 220NH 250MA 500 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PM0805G-R22J.pdf |
| Onderdeel nummer | PM0805G-R22J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 220nH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 250mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 500 mOhm Max |
| Q @ Freq | 20 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 170MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PM0805G-R22J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PM0805G-R22J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PM0805G-R22J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PM0805G-R22J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CHV0805-FX-7503ELF, CHV0805-FX-1804ELF, CHV0805-FX-4994ELF, CRS1206-FX-1000ELF, CRM0805AFX-R100ELF, CRL2512-JW-R220ELF, CRM2512-FT-2372ELF, CRM2512-FX-33R0ELF, CRT1206-BY-1003EAS, CRT0805-BY-1003ELF IM10BH472J, IM10BH472K, IM10BH502J, IM10BH502K, IM10BH562J, IM10BH682J, IM10BH822J, IM10BH822K, IM10EB472J, IM10EB472K.
Kopen Bourns Inc. PM0805G-R22J bij ons, bespaar tijd en geld.