| Fabrikant Onderdeelnummer | PMD8RG |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi Inc. |
| product categorie | Optische sensoren - foto-elektrisch, industrieel |
| beschikbare kwaliteit | 129640 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SEN PHT 800MM AC/DC PG |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PMD8RG.pdf |
| Onderdeel nummer | PMD8RG |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Waarneemmethode | Reflective, Diffuse |
| Afstand detecteren | 31.496" (800mm) |
| Voltage - Levering | 10.8 V ~ 264 V |
| Reactietijd | 20ms, 30ms |
| Uitgang configuratie | - |
| Verbindingsmethode | Terminal |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Kabellengte | - |
| Lichtbron | Infrared (880nm) |
| Aanpassingstype | Adjustable |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 55°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PMD8RG |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PMD8RG, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PMD8RG, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PMD8RG, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Carlo Gavazzi Inc. alle reeksen Optische sensoren - foto-elektrisch, industrieel componenten. U kunt ook andere delen kopen van Carlo Gavazzi Inc. en Optische sensoren - foto-elektrisch, industrieel van ons. Zoals GMB631PC50, GMB63H1PC0.5, GMB63H1PC1.6, GMB63H1PC13, GMB63H1PC16, GMB63H1PC4, GMB63H1PC5, GMB63H1PC8, GMB631PC2, GMB631PC40 E32-LT11N 2M, E32-LD11N 2M, GL6-P4112, EX-11B-PN-CN03-M8, EX-13B-PN-CN03-M8, CX-412-J, PD30CNG02NPM5MU, PD30CNG02PPM5MU, PD30CNG02NPM5RT, PD30CNG02PPM5RT.
Kopen Carlo Gavazzi Inc. PMD8RG bij ons, bespaar tijd en geld.