| Fabrikant Onderdeelnummer | PSR030FS0450Z |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 188900 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE SQUARE 450A 700VAC/600VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PSR030FS0450Z.pdf |
| Onderdeel nummer | PSR030FS0450Z |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Square |
| Huidige score | 450A |
| Voltage Rating - AC | 700V |
| Voltage Rating - DC | 600V |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Semiconductors |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CCC, CE, cURus, UL |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA AC, 150kA DC |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | - |
| Grootte / afmeting | 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PSR030FS0450Z |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PSR030FS0450Z, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PSR030FS0450Z, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PSR030FS0450Z, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals P0640SCMC, P0640SDRP, P0641SC, P0642SA, P0644UATP, P0644UBTP, P0644UCMCRP, P0644UCMCTP, P0644UCTP, P0720EARP1 ECNR2, FRN-R-1, KLKD02.5T, KLKD007.T, KLKD.125T, KLKD.250T, KLKD03.5T, KLKD009.T, KLKD01.5T, KLKD.200T.
Kopen Littelfuse Inc. PSR030FS0450Z bij ons, bespaar tijd en geld.