| Fabrikant Onderdeelnummer | PSR032FL0700Z |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 46570 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE SQUARE 700A 700VAC/600VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PSR032FL0700Z.pdf |
| Onderdeel nummer | PSR032FL0700Z |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Square |
| Huidige score | 700A |
| Voltage Rating - AC | 700V |
| Voltage Rating - DC | 600V |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Semiconductors |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CCC, CE, cURus, UL |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA AC, 150kA DC |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | - |
| Grootte / afmeting | 2.008" L x 2.362" W x 2.598" H (51.00mm x 60.00mm x 66.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PSR032FL0700Z |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PSR032FL0700Z, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PSR032FL0700Z, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PSR032FL0700Z, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals P2300MEL, P3800MEL, P3100S1ALRP, P3100EBLAP, P3100EBLRP1, P3100EBLRP2, P3100EBL, P2300EBL, P2600SALRP, P1800SALRP 0SPF008.HXR, 0SPF012.HXR, 0SPF020.HXR, 0SPF006.HXR, BK/SC-1/2, BK/SC-1-1/2, STD20, FLNR02.5T, 6NZ01, BK/GBA-10.
Kopen Littelfuse Inc. PSR032FL0700Z bij ons, bespaar tijd en geld.