| Fabrikant Onderdeelnummer | PSR071FS0200Z |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 9050 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE SQUARE 200A 1.3KVAC/1KVDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PSR071FS0200Z.pdf |
| Onderdeel nummer | PSR071FS0200Z |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Square |
| Huidige score | 200A |
| Voltage Rating - AC | 1.3kV |
| Voltage Rating - DC | 1kV |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Semiconductors |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CCC, CE, cURus, UL |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 100kA AC, 150kA DC |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | - |
| Grootte / afmeting | 2.913" L x 2.028" W x 2.264" H (74.00mm x 51.50mm x 57.50mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PSR071FS0200Z |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PSR071FS0200Z, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PSR071FS0200Z, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PSR071FS0200Z, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals P0602ZA, P0640EB, P0640SBRP, P0640SD, P0640ZA, P0640ZB, P0640ZC, P0642SARP, P0644UARP, P0644UBRP 0304.250ZR, 0304.500ZR, 0304.750ZR, 63A-DUMMY, 16D27, 10D27, 16D27Q, 0FLM01.5T, C08G8, C08G10.
Kopen Littelfuse Inc. PSR071FS0200Z bij ons, bespaar tijd en geld.