| Fabrikant Onderdeelnummer | PWR2615WR050F |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 32480 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.05 OHM 1% 1W 2615 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PWR2615WR050F.pdf |
| Onderdeel nummer | PWR2615WR050F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 50 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±150ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 2615 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.142" (3.60mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PWR2615WR050F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PWR2615WR050F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PWR2615WR050F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PWR2615WR050F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CDDFN10-0516P, 1.5SMC130A, CDSOT23-0502B, CDSOD323-T15S, CDSOD323-T15C, SMCJ24A-Q, CDSOD323-T12C-DSL, SMCJ24CA-Q, CDSOD323-T12C-DSLQ, SMLJ6.0A RMCF0603FT16K0, RC0603JR-072K2P, RNCP0805FTD681R, RMCF0805FT562K, RMCF0603FT4M70, RNCP0603FTD6K49, RC1608F6651CS, MCR03ERTF3740, MCR03ERTJ184, MCR03ERTF7872.
Kopen Bourns Inc. PWR2615WR050F bij ons, bespaar tijd en geld.