| Fabrikant Onderdeelnummer | RC0402F8R66CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 24360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 8.66 OHM 1% 1/32W 01005 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RC0402F8R66CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RC0402F8R66CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 8.66 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.03W, 1/32W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±300ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 01005 (0402 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 01005 |
| Grootte / afmeting | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.006" (0.15mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RC0402F8R66CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RC0402F8R66CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RC0402F8R66CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RC0402F8R66CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CL32A226KPJNNNE, CL32B105KCJNNNE, CL32B105KCJSNNE, CL32B475KBUYNWE, CL32A226MPJNNNE, CL32B225KBJNNNE, CL32B225KCJZW6E, CL32A226MAJNNNE, CL32B226MOJNNNE, CL21A476MRYNNNE RW2S0CBR500JE, AP725 2R F, AP725 100R F, AP725 47R F, AP725 15R F, AP725 20R F, RW3R0DB68R0JE, CHPHT0805K46R4FGTA, CHPHT0805K1213FGTA, CHPHT0805K2611FGTA.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RC0402F8R66CS bij ons, bespaar tijd en geld.