| Fabrikant Onderdeelnummer | RC0402J5R6CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 94140 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 5.6 OHM 5% 1/32W 01005 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RC0402J5R6CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RC0402J5R6CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 5.6 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.03W, 1/32W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±300ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 01005 (0402 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 01005 |
| Grootte / afmeting | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.006" (0.15mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RC0402J5R6CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RC0402J5R6CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RC0402J5R6CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RC0402J5R6CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CL21B332KBANFNC, CL10C300JB8NCNC, CL21B103MBANNNC, CL03B472KQ3NNNC, CL10B151KB8NNNC, CL03C7R5BA3GNNC, CL21B221KBANNNC, CL21B103KB6SFNC, CL10B222KB8NNWC, CL10B473KO8NNNC RCS1005F5762CS, RCS1005F5763CS, RCS1005F5764CS, RCS1005F57R6CS, RCS1005F5900CS, RCS1005F5901CS, RCS1005F5902CS, RCS1005F5903CS, RCS1005F5904CS, RCS1005F59R0CS.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RC0402J5R6CS bij ons, bespaar tijd en geld.