| Fabrikant Onderdeelnummer | RC1005J914CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 466326 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 910K OHM 5% 1/16W 0402 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RC1005J914CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RC1005J914CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 910 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.063W, 1/16W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0402 (1005 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0402 |
| Grootte / afmeting | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RC1005J914CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RC1005J914CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RC1005J914CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RC1005J914CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CL10C8R2DB8NNNC, CL10B331KC8WPNC, CL10C270JB8NNNC, CL10C040CB8NNNC, CL10B333KB8WPNC, CL21B392KBANFNC, CL10B123KB8NFNC, CL10C160JB8NFNC, CL03C2R4BA3GNNC, CL10C560JB8NNNC RT0402BRD072K4L, RG1005P-104-B-T5, ERJ-6BQFR82V, ERJ-8BQJ6R2V, RT0402BRD074K02L, RT0603BRE072K61L, RT0603BRE0737K4L, RNCF0805BTE107R, ERJ-8BQF2R4V, RT0402BRD0713K3L.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RC1005J914CS bij ons, bespaar tijd en geld.