| Fabrikant Onderdeelnummer | RCP0505B220RGET |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 94970 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 220 OHM 2% 1.4W 0505 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RCP0505B220RGET.pdf |
| Onderdeel nummer | RCP0505B220RGET |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 220 Ohms |
| Tolerantie | ±2% |
| Vermogen (Watts) | 1.4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±150ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0505 (1412 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0505 |
| Grootte / afmeting | 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RCP0505B220RGET |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RCP0505B220RGET, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RCP0505B220RGET, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RCP0505B220RGET, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRCW0805113RFKEA, CRCW06035M60FKEA, CRCW1206931RFKEA, CRCW04024R30JNED, CRCW120697R6FKEA, CRCW080513K3FKEA, CRCW12062M10FKEA, CRCW12064R75FNEA, CRCW0603165RFKEA, CRCW040223R7FKED AC1206FR-0723R2L, CRG0805F160K, RMCF0402JT3R90, ERJ-1GNF1740C, ERJ-1GNF3090C, ERJ-1GNF4870C, ERJ-1GNF7503C, ERJ-1GNJ910C, CRGCQ0603F22K, CRGCQ0603F56K.
Kopen Vishay Dale RCP0505B220RGET bij ons, bespaar tijd en geld.