| Fabrikant Onderdeelnummer | RCP1206B1K10JS3 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 147130 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 1.1K OHM 5% 2.4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RCP1206B1K10JS3.pdf |
| Onderdeel nummer | RCP1206B1K10JS3 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 1.1 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 2.4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±150ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RCP1206B1K10JS3 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RCP1206B1K10JS3, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RCP1206B1K10JS3, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RCP1206B1K10JS3, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW0603294KBEEN, TNPW0603300KBEEN, TNPW0603301KBEEN, TNPW0603309KBEEN, TNPW0603316KBEEN, TNPW0603324KBEEN, TNPW0603330KBEEN, TNPW060349K9BXEN, TNPW08051M00BXTA, TNPW080522K1BXTA ERA-6APB183V, RL7520WS-R22-F, HMC1206JT250M, CRM2010-FZ-R082ELF, CR2512-FX-62R0ELF, RL7520WT-R015-F, ERJ-M1WSF3M0U, ERA-6APB432V, RT0402BRC076K8L, ERA-8AEB48R7V.
Kopen Vishay Dale RCP1206B1K10JS3 bij ons, bespaar tijd en geld.