| Fabrikant Onderdeelnummer | RCS1005F4R75CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 13110 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 4.75 OHM 1% 1/16W 0402 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RCS1005F4R75CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RCS1005F4R75CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 4.75 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.063W, 1/16W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±300ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0402 (1005 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0402 |
| Grootte / afmeting | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RCS1005F4R75CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RCS1005F4R75CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RCS1005F4R75CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RCS1005F4R75CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CL21B225KOFVPNE, CL21F106ZPFNNNE, CL21A225KAFNNNE, CL31C560JBCNNNC, CL03A473KQ3NNNC, CL03A474MQ3NNNC, CL31B474KAFNNNE, CL02B221KP2NNNC, CL05A105MQ3LNNH, CL31F105ZBFNNNE RNCF0805BKE14K0, RNCF0805BKE2K00, SR2512KK-0722RL, CRCW12103K60FKEAHP, RNCF0805BKE86K6, RNCS0805BKE200R, CRCW1210442RFKEAHP, CRCW121068R1FKEAHP, CRCW1210787RFKEAHP, CRCW121029K4FKEAHP.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RCS1005F4R75CS bij ons, bespaar tijd en geld.