| Fabrikant Onderdeelnummer | RCS1608J2R4CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 197160 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 2.4 OHM 5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RCS1608J2R4CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RCS1608J2R4CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.4 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±300ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RCS1608J2R4CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RCS1608J2R4CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RCS1608J2R4CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RCS1608J2R4CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CL10C120FB8NNNC, CL21B475KQQNNNE, CL21A335KPFNNNG, CL10A225KA8NNNC, CL21B225KAFNFNE, CL21X106KPYNNNE, CL21A226MQQNNWE, CL10C101FB81PNC, CL31B104KCPWPNE, CL10A335KP8NNNC RC1608F1052CS, RC2012J514CS, MCR01MRTF6202, MCR03ERTF8061, RNCP0805FTD511R, MCR10ERTJ112, RC1608F2613CS, RC1608J334CS, RC0402JR-076M8L, CRCW060376R8FKEA.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RCS1608J2R4CS bij ons, bespaar tijd en geld.