| Fabrikant Onderdeelnummer | RE1206FRE0759RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 63630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 59 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RE1206FRE0759RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RE1206FRE0759RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 59 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RE1206FRE0759RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RE1206FRE0759RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RE1206FRE0759RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RE1206FRE0759RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RT0402BRD07402RL, RT0402BRD0749K9L, RT0402BRD078K45L, RC2512JK-07100RL, RC2512JK-073K3L, RC2512JK-0747RL, RT0805BRD071K5L, RT0805BRD07470KL, RT0805BRD075K1L, RL1206FR-070R5L RL1206FR-7W0R033L, ERA-2APB1741X, ERA-2APB303X, RL0805FR-7W0R1L, ERA-2APB751X, ERA-2APB822X, ERA-2APB471X, ERA-2APB1822X, ERA-2APB7151X, ERA-2APB9761X.
Kopen Yageo RE1206FRE0759RL bij ons, bespaar tijd en geld.