| Fabrikant Onderdeelnummer | RF062PJ124CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 59450 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RF062PJ124CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RF062PJ124CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 120k |
| Tolerantie | ±5% |
| Aantal weerstanden | 2 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 4 |
| Vermogen per element | 31.25mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RF062PJ124CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RF062PJ124CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RF062PJ124CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RF062PJ124CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals CL05C2R4CB5NNNC, CL03C130JA3GNNC, CL05B472KA5VPNC, CL05B333KO5NFNC, CL05F683ZO5NNNC, CL05B332JA5NNNC, CL05F333ZA5NNNC, CL03C050BA3GNNC, CL05C3R3CB5NNNC, CL05C5R6CB5NNNC 4308R-101-222LF, 4308R-101-223LF, 4308R-101-153LF, 4308R-102-203, 4308R-102-153LF, 4308R-102-682LF, CSC08A034K70GEK, 4309R-101-472, 4310R-102-561LF, 4310R-101-682LF.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RF062PJ124CS bij ons, bespaar tijd en geld.