| Fabrikant Onderdeelnummer | RF062PJ152CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 87890 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RF062PJ152CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RF062PJ152CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 1.5k |
| Tolerantie | ±5% |
| Aantal weerstanden | 2 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 4 |
| Vermogen per element | 31.25mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RF062PJ152CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RF062PJ152CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RF062PJ152CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RF062PJ152CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals CL21A105KAFNNNG, CL21A105KOFNNNF, CL21A105KOFNNNG, CL21A105KPFNNNG, CL21A106KOCLRNL, CL21A106KOQNNNF, CL21A106KPFNNNS, CL21A225KPFNNNF, CL21A225KPFNNNG, CL21A225KQFNNNG Y1747V0175QT9W, Y1747V0227QT9W, Y1747V0187QT9W, MNR12ERAPJ153, MNR12ERAPJ222, MNR12ERAPJ473, MNR14ERAPJ112, MNR14ERAPJ121, MNR14ERAPJ130, MNR14ERAPJ132.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RF062PJ152CS bij ons, bespaar tijd en geld.