| Fabrikant Onderdeelnummer | RF062PJ154CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 167700 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RF062PJ154CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RF062PJ154CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 150k |
| Tolerantie | ±5% |
| Aantal weerstanden | 2 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 4 |
| Vermogen per element | 31.25mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RF062PJ154CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RF062PJ154CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RF062PJ154CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RF062PJ154CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals CL10B332KB8NFNC, CL05CR75CB5NNNC, CL10B221JB8NNNC, CL10B332KB85PNC, CL10C820JB81PNC, CL03A472KA3NNNC, CL21B105KOFNNWE, CL03C180GA3GNNC, CL31B105KOFNFNE, CL21C680JC61PNC RAVF104DJT560R, RAVF104DJT680R, RAVF104DJT750R, RAVF104DJT820R, RAVF104DJT910R, RAVF104DJT1K10, RAVF104DJT1K20, RAVF104DJT1K30, RAVF104DJT1K60, RAVF104DJT1K80.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RF062PJ154CS bij ons, bespaar tijd en geld.