| Fabrikant Onderdeelnummer | RF062PJ200CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 42340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RF062PJ200CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RF062PJ200CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 20 |
| Tolerantie | ±5% |
| Aantal weerstanden | 2 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 4 |
| Vermogen per element | 31.25mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RF062PJ200CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RF062PJ200CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RF062PJ200CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RF062PJ200CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals CL31B334KACWPNC, CL32B225KAINNNE, CL31C272JBFNNNE, CL31C470JIFNNNE, CL31C330JHFNFNE, CL31C680JIFNNNE, CL31C472JBFNFNE, CL32B154KCFNNNE, CL32A475KAULNNE, CL21B332KC6WPNC RAVF164DJT360K, RAVF164DJT390K, RAVF164DJT430K, RAVF164DJT510K, RAVF164DJT560K, RAVF164DJT620K, RAVF164DJT680K, RAVF164DJT760K, RAVF164DJT820K, RAVF164DJT910K.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RF062PJ200CS bij ons, bespaar tijd en geld.