| Fabrikant Onderdeelnummer | RF064PJ331CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 59670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RF064PJ331CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RF064PJ331CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 330 |
| Tolerantie | ±5% |
| Aantal weerstanden | 4 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 8 |
| Vermogen per element | 31.25mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RF064PJ331CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RF064PJ331CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RF064PJ331CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RF064PJ331CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals CIGW404012GM2R2MLE, CIGW404012GM4R7MLE, CIG10F1R0MAC, CIG22ER50SNE, CIGT160806UM1R0MNC, CIGT201208EH2R2MNE, CIGT201608GM1R0MNE, CIGT201608GMR47MNE, CIGT201608HMR24MNE, CIGT201608HMR47MNE CRA06S08347K0JTC, EXB-V4V272JV, EXB-V4V681JV, EXB-24V684JX, EXB-V8V180JV, EXB-V8V124JV, CAY10-220J2LF, EXB-34V391JV, EXB-34V273JV, EXB-28V391JX.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RF064PJ331CS bij ons, bespaar tijd en geld.