| Fabrikant Onderdeelnummer | RL0809-100-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 46280 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 9.65UH 2.9A 31 MOHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RL0809-100-R.pdf |
| Onderdeel nummer | RL0809-100-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 9.65µH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 2.9A |
| Huidig - Verzadiging | 2.47A |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 31 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | 18MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 10kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.311" Dia (7.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RL0809-100-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RL0809-100-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RL0809-100-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RL0809-100-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals SSD4, SSD6, FNM-4, FNM-8, FNM-3-1/2, FNM-7, C10G1, C10G0.5, BK/72A-DUMMY, BK/72B-DUMMY IHLD3232HBER220M5A, 8230-44-RC, 8230-26-RC, 8230-30-RC, 8230-24-RC, 8230-42-RC, 9220-28-RC, 7447211331, FP3-100-R, SPD73R-334M.
Kopen Eaton RL0809-100-R bij ons, bespaar tijd en geld.